Novinky

PF 2015

23.12.2014 20:10

 

 

Příjemné prožití 

vánočních svátků

a mnoho zdraví a štěstí

v novém roce 2015. 

Nový kontakt

10.10.2014 11:57

 

 

Se změnou některých funkcí v našem ZD jsem založil i novou kontaktní adresu pro evidenci půdy. Všechny změny vlastnictví, nájmu, adres i podílů,  nabídky k odkoupení pozemků i všechny dotazy prosím posílejte na následující e-mailovou adresu:

pudazdsebranice@seznam.cz 

Prodej sena

24.06.2014 07:33

 

 

Nabízíme prodej lučního sena z letošní sklizně. Jde o kulaté balíky o průměru 140 cm, a váze asi 350 kg. Cena je 550,- Kč/kus včetně DPH. Seno Vám můžeme i dovézt. 

Členská schůze

17.04.2014 06:46

 

 

V pátek 4. dubna 2014 proběhla členská schůze našeho družstva. Zde je jeden z referátů uvedených na této schůzi.

Rok 2013

Rok 2013 byl nejen pro nás,  ale myslím si,  že i pro celé odvětví  zemědělství velmi úspěšný.

Začátek roku sice nebyl zrovna příznivý, když zejména v druhé polovině března byly i u nás celodenní mrazy a 1. dubna napadlo asi 5 cm sněhu. Se setím jarního ječmene jsme začali až 16. dubna. Pak začalo pravé jaro a následoval chladnější a na srážky bohatý květen a od poloviny června pak mimořádně teplé léto, které trvalo až do poloviny září. Tak klidný a hlavně rychlý průběh žní, bez přerušení prací a sušení obilí si snad ani nikdo nepamatuje. Všechny práce jsme stihli včas a bez zvýšených nákladů. Dosáhli jsme vysokých a někdy i rekordních výnosů a dobré kvality všech sklizených plodin. Mírně se sice snížily výkupní ceny komodit, ale díky vysokému výnosu je u rostlinné výroby i velký zisk.

V živočišné výrobě jsme museli jsme vyřadit větší množství IBR pozitivních krav a nyní již máme chov ozdravený. Přesto, že jsme nakoupili krávy i jalovice, tak se nám stále nedaří zvýšit stavy krav nad 150 ks. Představuji si, že bychom měli mít 180-200 ks krav. Objemných krmiv máme již dost a myslím, že i v dobré kvalitě. V loňském roce jsme měli problém se zaplísněnou kukuřicí ve vaku, kterou prováděla Agrokonzulta poradenství Žamberk a to také asi způsobilo snížení dojivosti v druhé polovině roku. Proto jsme vybrali jinou firmu a nová kukuřice je už dobrá a nyní dojíme přes 3 000 l mléka denně. 

V letošním roce jsme změnili krmivového poradce. Chtěli bychom se také více zaměřit na odchov telat a postupně zlepšujeme tzn. walfare zvířat. To znamená lepší prostředí pro ustájená zvířata. Instalujeme nové nízkohlučné bezprůvanové ventilátory.Budeme dělat rekonstrukci rozvodu vody, výměnu oken v dojírně, dokončíme opravu izolace střechy a obnovu vyhrnovací plochy na hnůj. Našim záměrem je také vybudovat menší pastevní areál pro suchostojné krávy a panelovou plochu pro uskladnění senáže.

Cena mléka se postupně zvyšuje a v letošním roce je již nad 9,0 Kč/l. Na druhé straně přetrvávají vysoké ceny šrotů. Proto je stále živočišná výroba ve ztrátě. Je to ale důležité zemědělské odvětví, které nechceme opustit nejen pro dobrý pocit, ale také protože v návrhu dotací z EU je i větší podpora živočišné výroby.

Na úseku mechanizace jsme koupili nesený diskový žací stroj Pöttinger, shrnovač Krone,  traktor Zetor Fortera 140  a lis na kulaté balíky Kverneland. V letošním roce jsme již koupili mulčovač Vogel.

V loňském roce jsme již začali nakupovat pozemky na kterých hospodaříme. Je to náš dlouhodobý záměr a snažíme se tím čelit náporu různých spekulantů případně obchodníků z bohatších států EU. Pokud tedy někdo z vás, nebo z vašich známých chce prodat svoje pozemky, neváhejte nás kontaktovat. Nemůžu vám sice zaručit nejvyšší cenu, ale určitě srovnatelnou a  spravedlivý přístup a seriozní jednání. Platíme praktiky ihned po podpisu smlouvy. Zajišťuji výpis z listu vlastnictví zápis do katastru a můžu zajistit i daň z převodu nemovitých věcí.  Chtěl bych zkrátka, abyste se před tím, než podepíšete prodej některému obchodníkovi, zeptali u nás.

Rok 2013 byl již 20. rokem hospodaření samostatného zemědělského družstva Sebranice. Za tu dobu se mnohé změnilo. Podstatně se zvýšily vstupní náklady: ceny osiv, hnojiv, chemických přípravků a zejména nafty a mazadel. Částečně se zvýšily i ceny komodit, vstoupili jsme do EU a do ČR se už nedováží jen pomeranče a banány, ale potraviny, které si dovedeme sami vyrobit. Dovážíme více než polovinu naší spotřeby vepřového masa, hovězí maso, kuřata, mouku z našeho obilí, brambory a jiné potraviny.    Během uplynulých 20-ti roků jsme prošli obdobími příznivými i mnohdy stresujícími. Snad nejhorší bylo, když brzy po převratu někteří zemědělští reformátoři veřejně prohlašovali ve vládě, že je lepší pro naši republiku dovážet potraviny a těm 2 % zemědělců vyplácet podporu v nezaměstnanosti. V té době byly výrazy jako: „Zemědělské družstvo“, „družstevník“ nebo i „zemědělec“  nadávka a málem jsme se báli vyjít i mezi ostatní lidi. Mnohokrát jsme stávkovali v Praze, na státní silnici, v Olešnici u mlékárny, vylévali jsme i mléko na pole.

Naštěstí se názory naší veřejnosti už trochu zmírnily a my se můžeme více věnovat své práci a nesledovat jen to, co o nás kdo říká. Někteří lidé si již začínají uvědomovat, že ne všechny potraviny, které se k nám dovezou z ciziny musí být lepší a zdravější než naše české.

Musíme dodržovat stále více předpisů a požadavků hygieny, životního prostředí, bezpečnosti práce, protierozní opatření a různé GAEKy  a omezení osevních ploch a postupů.   Přišli jsme také o část půdy, kterou jsme museli vydat jiným uživatelům. A se vším jsme se zatím dokázali vyrovnat.

Myslím si, že za těch uplynulých 20 roků se nám podařilo udělat kus práce a přispěli jsme každý svým dílem ke stabilizaci zemědělství i údržby krajiny u nás.  A přál bych si, aby dalších 20 roků hospodaření našeho družstva bylo ještě úspěšnějších.

Můžeme už začít stabilizovat náš podnik. Jak jsem už říkal, nakupujeme půdu a stroje, začínáme opravovat stavby a uvažujeme o dalších investicích. V plánu máme postavit váhu na vážení kamionů, stříkací rampu na traktory a stroje a výhledově snad i  posklizňovou linku na čištění a sušení obilovin. 

Zimní zamyšlení

12.12.2013 08:20

 

 

Přiblížil se konec roku 2013 a už máme víc času se zamyslet nad průběhem letošního roku a po vzoru starých hospodářů si v klidu rozmyslet, co se nám podařilo a co bychom mohli zlepšit.  Dá se říct, že pro všechny zemědělce to byl úspěšný rok. Přes pozdější nástup jara, výkyvy počasí a období... 

PF 2014

11.12.2013 13:29

Příjemné prožití vánočních svátků a mnoho zdraví a osobní pohody v Novém roce 2014

 

O počasí

11.04.2013 13:14

 

 

 

    Všichni to známe. Při setkání s málo známými lidmi, někdy i v jiných situacích, když nemáme společné téma hovoru, mluvíme o počasí. Je to staré, osvědčené téma a vždy se najde něco zajímavého.  Nakonec,  můžeme si  stěžovat  nebo  i ...

 

Členská schůze

27.03.2013 13:55

 

 

V pátek 22. března proběhla členská schůze. Z celkového počtu 145 členů se včetně plných mocí se zůčastnilo 74 členů, což je nadpoloviční většina.  Zde je část zprávy o hospodaření za rok 2012. Hospodaříme na výměře 1 140  ha zemědělské půdy, z toho je asi 990 orné půdy.... 

Všechny články

Diskusní téma: Zemědělství a potraviny v ČR a EU

Datum 10.08.2022

Vložil MichaelLably

Titulek Паркетные Доски

OdpovědětDatum 09.08.2022

Vložil digital marketing muh

Titulek Digital Marketing Services

Odpovědět

<a href=> Digital Marketing Services</a> Technology Tools is a very competent usage web site maturing and digital marketing company. We contain grown along with our clients. We are a proficiently known contestant in the bazaar, because we understand our patron's necessity the best. Throughout us, our clients be received b affect before and always. We keep solutions during all: proper, mini enterprise as proficiently as big corporate. Our unique technique of doing business has helped us make a include of accolades. Our clients speak for the benefit of us. We contain a passion in what we do, and we do it the best.

Datum 21.07.2022

Vložil AnikaLon

Titulek Ищу сeрьeзногo мужчинy!..

Odpovědět

Пpивeт всем, ребятa! Я знaю, мoe cообщeниe мoжeт быть cлишкoм конкpетным,
Но моя сестpa нaшлa хорoшeгo мyжчинy, и они пoжeнилиcь, a как нacчeт мeня?! :)
Mнe 24 лет, Aникa, из Pyмынии, такжe знaю aнглийcкий и нeмeцкий языки
И... y меня cпeцифичеcкoe зaболевaние, именуeмoe нимфoманией. Kтo знает, чтo это тaкoе, мeня поймут (лучшe cкaзать сpазy)
Ах да, я очeнь вкусно гoтовлю! a я люблю не тoлько готовить ;))
Я настоящая дeвyшкa, нe пpoститyткa, ищу серьeзных и горячих отнoшeний...
B любoм cлучaе, вы мoжетe найти мой пpoфиль здеcь: https://kronacangleam.tk/user-14474/

Datum 20.07.2022

Vložil XRumerTest

Titulek Test, just a test

Odpovědět

Hello. And Bye.

Datum 13.07.2022

Vložil HRM Bah Mbi

Titulek Bulk Supply

Odpovědět

Dear Director,

We are interested in your products. Please contact us if your company can handle a bulk supply of your products to Cameroon.
Please send your reply to
hrmbah-mbi@aghemfondom.com

HRM Bah Mbi

Datum 02.07.2022

Vložil AlanceguM

Titulek little girls cp

Odpovědět

ARTBBS PTCH PTSC

little girls cp

ddx.cz/80

Datum 22.06.2022

Vložil contactvlcbfb

Titulek We offer sending newsletters of Your messages via contact forms to the sites of business organizations via all countries of the world in all languages.

Odpovědět

Dear Madame, Dear Sirs!

Newsletters via contact forms to the sites of companies via all countries and domain zones of the world in all languages.

website =» contact-forms.su

WHAT IS THE MAILING OF INTERNET RESOURCES BY CONTACT FORMS?
This is a type of mailing using the feedback forms that are located in the feedback section of the website and filled by our programme in automatic mode with a rate of a few thousand contact forms per one minute, while the alphabetic and numeric code from the pictures (captcha) is also solved.
After that, the letters including your cooperation offers are sent to the electronic addresses of businesses.
When sending mailing by contact contact forms, it turns out that each internet resource sends a letter to its own e-mail and, therefore, all messages arrive in the inbox of the exact e-mail address in which the company receives the commercial information.

Unique Trade Offer:
Fast one hundred % notification of firms and internet resource owners about new business offers.
Search of new customers that other types of advertisements cannot find.

AIM:
Finding customers that cannot be found through other advertisements.

Benefits:
1.100-percent delivery of commercial offers.
2.Expansion of the customer database.
3. Expansion of the market segment.
4.Regionality and topic orientated mailings.
5. Sending letters to company officials.
6. Supply/demand analysis.
7. Conducting marketing research.
8. Studying public opinion and conducting surveys.
9. High-speed notification.
10. Cost.
11. Entering the international markets.

Our competitive advantages:
1.When sending mailing by feedback forms, all messages arrive in the inbox. When sending bulk e-mails, this can reach up to 5 percent.

2.When sending mailing by contact forms it is possible to send a few million e-mails per day to inbox folders. When sending e-newsletters a few thousands arrive in the inboxes, all the remaining ones often either are not delivered or fill the spam.

3. When sending mailing by contact forms an e-mail does not get blocked by mail services because it is sent from different internet resources. When sending e-newsletters it is possible to send a few thousands of those but nevertheless all the IP addresses from which the mailing is done will be in "BAN".

4. When sending mailing by feedback forms the minimum number of macros is used to form headings and text of the letter. When sending bulk e-mails, it is necessary to use synonyms («macros») for each word and create thousands various headings.

5. Many firms try to hide their e-mail and only leave a contact form for contacting with them.

6. When sending e-newsletters, your commercial offer can be delivered to every employee of the business, (which causes irritation) compared to mailing by feedback forms where the information is received at the e-mail specifically set up for business offers.

7.half of corporate mailboxes are located on free mail systems, they are poorly "searchable" by e-mail address, but when sending mailing by contact forms through these mail systems, all messages are 100-percent delivered to the recipients.

8. Only thirty-forty percent of businesses are placed in the directories within two-three years, and all the rest are already placed in our WHOIS databases and are waiting for your cooperation offers.
Thus that emails of companies from directories are spammed, and therefore they will not have such result as when sending mailing by contact forms using our always new WHOIS databases.

9. Any kind of stop words in the headings or body of the message can be sent through contact forms. When sending e-newsletters, such messages either do not reach the recipient or arrive in junk.
The list of stop words of mails includes almost all words and phrases that encourage potential customers to take actions.

Application:

1. Increasing the customer base.
2. Quick notification of marketplaces about new offers.
3. Informing company officials.
4.demand analysis.
5. Conducting tenders.
6.Conducting marketing campaigns.
7.Conducting surveys and studying public opinion.
8. Searching for customers internationally.

Reasons for ordering this service:

1. 100-percent delivery of your e-mails and cooperation offers to millions of firms all over the world.
Every website sends a letter to itself so all filters of mail systems are bypassed.

2.Mailing by contact forms is an ideal way in in terms of conducting different marketing researches, studies and surveys of public opinion on any kind oftype of activity and direction.
When sending mailing by contact forms, you will will be absolutely sure that your letter has been delivered to 100-percent of consumers of your service and product and if a product or service is "badly promoted", then the potential problem lies in other things, for example in cost.
At the same time, within a week you will see real demand for your own products and services, you will not need to spend funds on rent and other more time-consuming and expensive marketing events.

3.Mailing by feedback forms is the quickest and the most economical way to get your service or product to the international markets.

4. Mailing by contact forms is an excellent tool for conducting various tenders.

5.Daily update of the database, as more than 150,000 new websites, are registered all over the globe every day, and you, get new potential customers.

6. Full geographical coverage for all states of the globe.

7. We offer customers that you will not find through other types of advertisement.
When sending mailing by contact forms, you will be able to reach out that part of your potential clients, that is impossible to "break through" in automatic mode in any other way.
For instance, you will be able to send a commercial offer to those potential customers that were previously unavailable due to filters of mail systems while sending mass e-mails.
In the markets, there is a very paradoxical situation: businesses in the directories are completely spammed with all sorts of business offers while very little or no e-mails are sent to the remaining ones.

8. Unique technique of solving the captcha.
There are services for decoding numeric and alphabetic code (captcha/CAPTCHA). It costs a dollar to solve 1000 CAPTCHAs.
It follows from this that, processing one million sites our robot decrypts 1 million captchas, which costs 1000 dollars only to solve captcha/CAPTCHA, and with our service this is free of charge for you!

9. By ordering mailing by feedback forms, you are promoting your service or product not to separate individuals, but to collectives, for example domain zone .com, where more than 150 million cooperational organisations from all over the world are collected (we have got samples of them from all international zones for every state).

10. Mailing by contact forms also includes a subtype of text mailing
Electronic address that is linked to the feedback form is the main e-mail of businesses through which orders and commercial offers are sent. This e-mail is also set up for phones as it is necessary to respond to the information fast so as not to misplace the application or the relevance of the cooperation offer.

11. The database of countries also includes all joint firms from all over the world working with or closely related to this country, for instance, national communities and diasporas.
Ban, sanctions of mail systems and search engines?
These mailings are an alternative to sending bulk e-mails, therefore search sanctions and "Ban" do not apply to them.
Mail service delivers the data of letters to the inbox folder, as it moves through the "warm channel" from the new IP address of the internet resource to the corporate mailbox of the same internet resource.
Simply speaking, these mailings "live in e-mails" and e-mail filters do not respond to them, because mails have a certain trust in communication channels between internet resources and corporate e-mail addresses.

OUR DATABASES:
You can purchase our databases separately from the mailing by sending us a message by contact form.

MORE THAN TWO THOUSAND VOIS DATABASES BY DOMAINS AND COUNTRIES OF THE WHOLE WORLD.

SELECTIONS OF DATABASES BY THE MAIN CONTINENTS OF THE WORLD.

COLLECTIONS OF DATABASES BY THE MAIN WORLD LANGUAGES.

COLLECTIONS OF DATABASES BY THE MAIN WEBSITE BUILDERS.

COLLECTIONS OF DATABASES BY THE MAIN COUNTRIES.

HOW TO MAKE AN ORDER FOR MAILING BY CONTACT FORMS:
The simplest text + a few headings, the main goal is to interest the future customer, and they will read the rest on your site.
Most likely, all ads on your subject are already on the Internet, enter the necessary requests into the search bar and choose the most successful ones.
The headings are substituted one after another from .txt file.
Only messages in the text form are sent, links are inserted without problems, they are active. If the future customer needs pictures or more specific information, then you should forward the potential customer to visit your website.

In the letter:
Text without pictures, since pictures do not pass through the contact form.
Your contact details:
Website address:

Fields to fill in:
Name:
Country:
City:
Site:
Several headings:
Electronic address for autoresponces:

website =» contact-forms.su
Price List =» contact-forms.su/en/price/

Datum 18.06.2022

Vložil Dwainsob

Titulek Автопрокат в Крыму

Odpovědět

На прошлых выходных ездили в Ялту всей семьёй. Планировали посмотреть дворцы и съездить в Никиту.
Решили воспользоваться услугами фирмы y82.ru, Татьяны Макушиной. Машину подогнали по нашему адресу.
Машина оказалась в очень хорошем состоянии, чистая и комфортная. Быстро подписали договор и взяли ключи.
Ездили по всему Крыму, машина ни разу не подвела. Быстро сдали машину, без всяких проблем.
В следующий раз, когда соберёмся в Ялту, уже будем знать, где взять на прокат автомобиль, в y82.ru у Татьяны Макушиной.

Datum 18.06.2022

Vložil velolSal

Titulek velo

Odpovědět

Hello!

Datum 05.06.2022

Vložil KeithJaimb

Titulek Iscriviti

Odpovědět

Iscriviti

Recensione Esperio 2022
Recensione Esperio 2022
Recensione di Esperio con valutazioni degli esperti, regolamenti, metodi di deposito accettati, classi di attivita negoziabili, prezzi compresi spread e commissioni, leva massima, piattaforme di trading, conti demo, feedback di clienti verificati e altro ancora.

0,9
Valutazione complessiva
Visita Esperio
Broker di Forex
Esperio
Valutazione complessiva
Regolamenti / Protezione del denaro
Traffico web
Profilo
Tipi di conto
Promozioni
Esperio valutazione complessiva
0,9
Classificato 417 su 1760 (Broker di mercati valutari)
Il rating complessivo deriva da un aggregato di giudizi in piu categorie.
Classificazione Peso
Popolarita
1,5
3
Regolamento
0,0
2
Giudizio dei clienti reali
Non classificato
3
Valutazione dei prezzi
Non classificato
1
Caratteristiche
Non classificato
1
Assistenza clienti
Non classificato
1
Esperio regolamenti / protezione del denaro
Attualmente questa societa non sembra essere regolata da alcuna autorita governativa.

Esperio traffico web
Siti web
esperio.org
Visite mensili organiche 6.900 (100%)
Classifica del traffico organico 205 su 1760 (Broker di mercati valutari)
Visite mensili pagate 0 (0%)
Totale visite mensili 6.900
Tasso di rimbalzo 13%
Pagine per visita 10,41
Durata media delle visite 00:08:03
Esperio profilo
Nome societa Esperio
Categorie Broker di mercati valutari
Categoria primaria Broker di mercati valutari
Lingue per assistenza Inglese
Esperio tipi di conto

Esperio promozioni
Nessuna promozione disponibile al momento.
Societa

Contattaci
Facebook
Instagram
widget
Famiglia digitale

Cashback Forex
Cashback Forex USA
FxVerify - Recensioni di broker di mercati valutari
RebateKingFX


Avvertenza sui rischi: Il trading comporta dei rischi sostanziali, tra cui la possibile perdita totale di fondi e altri tipi di perdite, pertanto non e adatto a tutti.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

© 2022 - CBFX | Termini di utilizzo | Informativa sulla privacy

Novinky

Členská schůze ZD Sebranice r. 2022

25.05.2022 10:09
Pozvánka na členskou schůzi r. 2022.pdf (806430)

PF 2022

22.12.2021 11:10
      PF 2022

x

29.06.2021 00:00

Digitalizace kú Svitávka

30.05.2017 12:11
Vzhledem k tomu, že probíhá digitalizace kú Svitávka, kde naše družstvo hospodaří a vlastníci mají pozemky, množí se dotazy, jak je to s daní resp. daňovým přiznáním k nemovitým věcem. Situace se má tak, že vzhledem k tomu, že obnovou katastrálního operátu mohlo dojít ke změně okolností rozhodných...

Veselé Velikonoce

07.04.2017 13:16
Veselé Velikonoce 2017 a bohatou pomlázku přejí zaměstnanci ZD Sebranice

Členská schůze

15.03.2017 12:27
Pozvánka na členskou schůzi, která se koná dne 31.3.2017.    POZVÁNKA   na členskou schůzi  Zemědělského družstva Sebranice,  která  se koná v pátek 31. března 2017 ve 12:00 hod.  v kulturním domě  v Sebranicích.  P r o g r...

Novoroční přání

07.12.2016 11:00

Členská schůze

12.03.2016 19:20
                     POZVÁNKA   na členskou schůzi  Zemědělského družstva Sebranice,  která  se koná v pátek  1. dubna 2016 ve 12:00 hod.  v kulturním domě ...

PF 2016

18.12.2015 08:14
Příjemné prožití vánočních svátků a mnoho zdraví, štěstí a osobní pohody v Novém roce 2016          

Pozvánka na členskou schůzi

16.03.2015 13:32
                                       POZVÁNKA na členskou  schůzi Zemědělského  družstva Sebranice,  679 31 Sebranice  238,    IČO: 48908762,  ...

Novinky

Členská schůze ZD Sebranice r. 2022

25.05.2022 10:09
Pozvánka na členskou schůzi r. 2022.pdf (806430)

PF 2022

22.12.2021 11:10
      PF 2022

x

29.06.2021 00:00

Digitalizace kú Svitávka

30.05.2017 12:11
Vzhledem k tomu, že probíhá digitalizace kú Svitávka, kde naše družstvo hospodaří a vlastníci mají pozemky, množí se dotazy, jak je to s daní resp. daňovým přiznáním k nemovitým věcem. Situace se má tak, že vzhledem k tomu, že obnovou katastrálního operátu mohlo dojít ke změně okolností rozhodných...

Veselé Velikonoce

07.04.2017 13:16
Veselé Velikonoce 2017 a bohatou pomlázku přejí zaměstnanci ZD Sebranice

Členská schůze

15.03.2017 12:27
Pozvánka na členskou schůzi, která se koná dne 31.3.2017.    POZVÁNKA   na členskou schůzi  Zemědělského družstva Sebranice,  která  se koná v pátek 31. března 2017 ve 12:00 hod.  v kulturním domě  v Sebranicích.  P r o g r...

Novoroční přání

07.12.2016 11:00

Členská schůze

12.03.2016 19:20
                     POZVÁNKA   na členskou schůzi  Zemědělského družstva Sebranice,  která  se koná v pátek  1. dubna 2016 ve 12:00 hod.  v kulturním domě ...

PF 2016

18.12.2015 08:14
Příjemné prožití vánočních svátků a mnoho zdraví, štěstí a osobní pohody v Novém roce 2016          

Pozvánka na členskou schůzi

16.03.2015 13:32
                                       POZVÁNKA na členskou  schůzi Zemědělského  družstva Sebranice,  679 31 Sebranice  238,    IČO: 48908762,  ...

Novinky

Členská schůze ZD Sebranice r. 2022

25.05.2022 10:09
Pozvánka na členskou schůzi r. 2022.pdf (806430)

PF 2022

22.12.2021 11:10
      PF 2022

x

29.06.2021 00:00

Digitalizace kú Svitávka

30.05.2017 12:11
Vzhledem k tomu, že probíhá digitalizace kú Svitávka, kde naše družstvo hospodaří a vlastníci mají pozemky, množí se dotazy, jak je to s daní resp. daňovým přiznáním k nemovitým věcem. Situace se má tak, že vzhledem k tomu, že obnovou katastrálního operátu mohlo dojít ke změně okolností rozhodných...

Veselé Velikonoce

07.04.2017 13:16
Veselé Velikonoce 2017 a bohatou pomlázku přejí zaměstnanci ZD Sebranice

Členská schůze

15.03.2017 12:27
Pozvánka na členskou schůzi, která se koná dne 31.3.2017.    POZVÁNKA   na členskou schůzi  Zemědělského družstva Sebranice,  která  se koná v pátek 31. března 2017 ve 12:00 hod.  v kulturním domě  v Sebranicích.  P r o g r...

Novoroční přání

07.12.2016 11:00

Členská schůze

12.03.2016 19:20
                     POZVÁNKA   na členskou schůzi  Zemědělského družstva Sebranice,  která  se koná v pátek  1. dubna 2016 ve 12:00 hod.  v kulturním domě ...

PF 2016

18.12.2015 08:14
Příjemné prožití vánočních svátků a mnoho zdraví, štěstí a osobní pohody v Novém roce 2016          

Pozvánka na členskou schůzi

16.03.2015 13:32
                                       POZVÁNKA na členskou  schůzi Zemědělského  družstva Sebranice,  679 31 Sebranice  238,    IČO: 48908762,  ...